top of page

ÇEVRİMİÇİ BÜYÜMEYİ
VE REKABET AVANTAJINI
ARTIRMA

Websi Cola Logo

Websi Cola ile SEO ilişkinizin birçok hareketli parçası olacak ve hepsinden haberdar olacaksınız. Stratejiden performansa, kitlelere, taktiklere ve rakip hareketlerine kadar, hedeflerinize ve gereksinimlerinize en uygun SEO çalışmalarını alacaksınız.

Bunlar şunları içerir:

Uzun ömürlülüğe odaklanın

Kalıcı Sonuçlar Alacaksınız

Siteniz arama sonuçlarında olabilecek en üstteki konumunu kazandığında, SEO çalışmalarından elde edilebilecek en yüksek yatırım getirisini alırsınız. Websi Cola'yı seçtiğinizde, teknik olarak sağlam, paylaşılan ve rakiplerinden daha fazla bağlantıya sahip içeriği güçlü ve etkili bir web sitesine kavuşursunuz. Kullanıcılara sezgisel iletişim kuran, hızlı yükleme ve etkileşim deneyimi sunan, aktif pazarlama dinamikleri içeren bir siteye ve bunu başarmasına odaklanan bir ekibe sahip olursunuz.

Websi Cola
Websi Cola

Adım adım iyileştirmeler

Süreç Odaklı Bir Yaklaşım Alacaksınız

SEO başarınız neyin, ne zaman, nasıl ve neden yapıldığına bağlıdır. Websi Cola genç bir SEO ajansı olmakla birlikte yılların tecrübesine sahip bir kadroya sahiptir. Bu tecrübeli ekip sayesinde, etkili bir SEO - SEM sağlamak için sağlam çerçeveler geliştirdik. Kurgulayacağımız her etkinlik ve taktik ve tüm planlama adımları, sizi “Organik Arama sonuçlarında” yukarı taşımak için tasarlanmış olacak; başarısı kanıtlanmış bir metodoloji etrafında güçlü bir strateji sunacağız.

Net, ölçülebilir sonuçlar

Anlaşılır Raporlama Alacaksınız

Canlı panolardan süreçleri izleceksiniz; haftalık, aylık, üç aylık ve yıllık raporlara kadar uzanan ayrıntılı değerlendirmeler  alacaksınız; böylece sıralamalar, konu görünürlüğü, ziyaretçiler, dönüşümler, en iyi içerik ve mevcut özel metrikler gibi temel analizler ve performans konusunda çok net olacaksınız.

Websi Cola
bottom of page